سولفات نیکل | نیکل سولفات

سولفات نیکل خالص

قادر به تولید و ارائه سولفات نیکل خالص در هر مقدار درخواستی با کیفیتی بسیار عالی برای تمامی مصارف

سولفات نیکل یک ترکیب شیمیایی معدنی با فرمول شیمیایی NiSO4* 6 H2O به رنگ سبز روشن است که معمولا حالت شش آبه آن در صنعت تولید می شود. معمولا سولفات نیکل به عنوان یک منبع نیکل در آزمایشگاه ها و در حمام آبکاری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

سولفات نیکل معمولا از واکنش فلز نیکل با اسید نیتریک تولید می شود.

مجموعه ایران شیمی قادر به ارائه سولفات نیکل با درجه خلوص بالا بصورت کریستال در هر میزان درخواستی می باشد. قابل ارسال به تمامی نقاط کشور. در زیر توضیحاتی در رابطه با مصارف نیکل و سولفات نیکل خالص ارائه شده است.

جهت دریافت مشخصات و آنالیز سولفات نیکل کلیک کنید.


برای هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

04432238582 - 04433432757

درباره نیکل و سولفات نیکل

   نیکل یکی از اجزا اصلی بیشتر شهابسنگها به شمار می آید. شهابسنگهای آهن و سیدریت شامل آلیاژهای آهن حدود 5 تا 20 درصد نیکل می باشد. نیکل تجاری به فرمهای پنتلاندیت و پیروتیت می باشد که این معادن در ایالت انتاریو یافت می شود که این ناحیه حدود 30 درصد از نیکل دنیا را تامین می کند. دیگر معادن این عنصر در کالندونیا، استرالیا، کوبا، اندونزی و در مناطق دیگر یافت می شود.

   سولفات نیکل به عنوان یک منبع نیکل در آزمایشگاه ها و در حمام آبکاری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

   این عنصر کاربردهای فراوانی در طبیعت دارد و برای ساخت فولاد ضدزنگ و دیگر آلیاژهای ضد زنگ و خوردگی مثل اینوار و مانل که الياژى از نيکل و کبالت که در برابر خوردگى مقاوم است و و اینکونل و Hastelloys کاربرد دارد. برای ساخت لوله های نیکلی و مسی و همینطور برای نمک زدایی گیاهان و تبدیل آب شور به آب مایع استفاده می شود. نیکل استفاده های فراوانی برای ساخت سکه ها و فولاد نیکلی برای زره ها و کلید ها کار برد دارد و همینطور از نیکل می توان آلیاژهای نیکروم و پرمالوی و آلیاژی از مس را تهیه کرد.

   از نیکل برای ساخت شیشه های به رنگ سبز استفاده می شود. صفحات نیکلی می تواند نقش محافظت کننده برای دیگر فلزات را داشته باشد. نیکل همچنین کاتالیزوری برای هیدروژن دار کردن روغنهای گیاهی است. همچنین صنعت سرامیک و ساخت آلیاژی از آهن و نیکل که خاصیت مغناطیسی دارد و باتری های قوی ادیسون کاربرد دارد.
مصارف سولفات نیکل
تاثیر نیکل در انسان

ایران شیمی
سولفات نیکل خالص
تولید و فروش سولفات نیکل خالص امتیاز 4.8 ستاره از 1253 بیننده
   

بالا +