استات طلا | استات طلا خالص | استات طلا فوق خالص

استات طلا

قادر به تولید و ارائه استات طلا خالص و استات طلا فوق خالص در هر مقدار درخواستی با کیفیتی برابر با مرک آلمان

استات طلا با فرمول شیمیایی C6H9AuO6 یک ترکیب شیمیایی معدنی با کریستال های قهوه ای رنگ است. در تصاویر روبرو ساختار دو بعدی و سه بعدی استات طلا به نمایش گذاشته شده است. مجموعه ایران شیمی قادر است این ترکیب را به مقدار مورد درخواست تولید و ارائه نماید.

معمولا استات طلا از واکنش اسید استیک با طلا بدست می آید که بعد از چندین مرحله خالص سازی های مکرر محصولی کاملا خالص تولید می شود.

استات طلا

مجموعه ایران شیمی قادر به ارائه استات طلا فوق خالص با درجه خلوص 99.9 الی 99.99 درصد در هر میزان درخواستی می باشد. قابل ارسال به تمامی نقاط کشور. در زیر توضیحاتی در رابطه با مصارف طلا و استات طلا خالص ارائه شده است.

جهت دریافت مشخصات و آنالیز استات طلا کلیک کنید.


برای هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

04432238582 - 04433432757

موارد مصرف طلا :

   امروزه برخی علوم خفیه و پزشکی جایگزین بر این باورند که طلا توان درمان دارد برخی از نمک‌های طلا ویژگی ضد التهابی دارند و در داروسازی و درمان ورم مفاصل و بیماری‌های مانند آن کاربرد دارند. داروهای تزریقی که پایهٔ طلا دارند کمک می‌کنند تا درد و ورم روماتیسم مفصلی و سل بهبود یابد تنها نمک‌ها و ایزوتوپ‌های پرتوزای طلا ارزش دارویی دارند و فلز خالص طلا برای بدن کاری نمی‌کند.

   آلیاژهای طلا در دندان ‌پزشکی بازسازی بویژه در پر کردن دندان و روکش همیشگی دندان (بجای یک دندان واقعی )کاربرددارد. نرمی آلیاژهای طلا کمک می‌کند تا رویهٔ بالایی دندان آسیای پرشده بادندان بالا سری خود بیشتر هماهنگ شود و در مجموع نسبت به دیگر مواد پرکننده نتیجهٔ بهتری بدست آید. در برخی فرهنگ‌ها، دندان‌های پیشین را روکش طلا می‌کنند و این کار را می‌پسندند و برخی آن را نادرست می دانند.

   طلای-۱۹۸با نیمه‌ عمر ۲٫۷روز در درمان برخی گونه‌ها یسرطان و بیماری‌های دیگر با کمک پزشکی هسته‌ای به کار می‌آید.خوردنی و نوشیدنی :صنعت :


ایران شیمی
استات طلا فوق خالص
تولید و فروش استات طلا 99.99% برابر با مرک آلمان امتیاز 4.9 ستاره از 1743 بیننده

   

بالا +