استات منیزیم | استات منیزیم خالص | منیزیم استات

استات منیزیم خالص

قادر به تولید و ارائه استات منیزیم در هر مقدار درخواستی به منظور صادرات و تمامی مصارف دیگر

   استات منیزیم یا منیزیم استات یک ماده معدنی با فرمول شیمیایی Mg(CH3COO)2 بصورت کریستال های سفید رنگ می باشد. استات منیزیم صنعتی بصورت تتراهیدراته ( چهار آبه ) تهیه و تولید می شود. استات منیزیم در اثر حرارت به اکسید منیزیم دکومپوز می شود و این ماده را معمولا به عنوان منبعی از منیزیم در واکنشهای بیولوژیکی استفاده می کنند.

    استات منیزیم( Magnesium Acetate ) بوی اسید استیک داشته و بدلیل اینکه بسیار جاذب رطوبت است باید در محلی خشک انبار گردد، همچنین استات منیزیم با اکسید کننده های قوی ناسازگار است و نباید با آنها مخلوط شود.

   استات منیزیم را می تواند از واکنش اسید استیک با هیدروکسید منیزیم، کربنات منیزیم و منیزیم خالص بدست آورد.

مجموعه ایران شیمی قادر به ارائه استات منیزیم با خلوص بالا در هر میزان درخواستی می باشد. قابل ارسال به تمامی نقاط کشور. در زیر توضیحاتی در رابطه با مصارف منیزیم و استات منیزیم خالص ارائه شده است.

جهت دریافت مشخصات و آنالیز استات منیزیم کلیک کنید.


برای هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

04432238582 - 04433432757

بخش فروش

کاربرد استات منیزیم | مصارف استات منیزیم :

   در سال 1981 چارلز کلاموند سبد کلاموند ( یکی از اولین توری های گازی موثر) را اختراع کرد، مواد مصرف شده در این اختراع استات منیزیم، هیدرواکسید منیزیم و آب است.

   از استات منیزیم معمولا به عنوان منبعی از منیزیم و یا یون استات در آزمایشهای شیمیایی استفاده می شد. به عنوان مثال استفاده استات منیزیم و نیترات منیزیم بصورت همزمان به منظور انجام شبیه سازی دینامیک مولکوری و اندازه گیری کشش سطحی است.

   از استات منیزیم بیشتر به عنوان ماده اولیه عامل ضدیخ سازگار با محیط زیست استفاده می شود که جایگزین بسیار مناسبی نسبت به سدیم کلراید (نمک) منیزیم کلراید است. همچنین کاتالیزوری برای تسهیل احتراق ذغال سنگ است.  


سایر کاربرهای استات منیزیم - منیزیم استات :

   ترکیب استات منیزیم با هیدروژن پراکسید به عنوان ماده ضد باکتری مورد استفاده قرار می گیرد.

   استات منیزیم به عنوان عاملی موثر در آماده سازی و آنالیز مقدار فلوئور در خاکسترهای ترکیبات اورگانیک ( معدنی) هنگامی که غلظت های بالا و یا پایینی موجود باشد مورد اسفتاده قرار می گیرد.اطلاعاتی دیگر از استات منیزیم :

   اصولا استات منیزیم به عنوان ترکیبی بی ضرر شناخته می شود و خطر سلامتی آن تقریبا صفر است. ولی درصورتی که وارد چشم و یا داخل پوست شود باعث تحریک در آن منطقه مورد نظر می شود.ایران شیمی
استات منیزیم خالص
تولید و فروش استات منیزیم دارویی و صنعتی با خلوصهای 99.0% الی 99.99% برای تمامی مصارف صنعتی و آزمایشگاهی و دارویی امتیاز 4.6 ستاره از 1254 بیننده

بالا +